Mydła

Czy są z nami wielbiciele mydeł? W MenCare znajdziecie mnóstwo interesujących propozycji! Nasze mydła do ciała i twarzy to produkty rzemieślnicze, w większości posiadające w 100% naturalny skład. Świetnie działają, oczyszczają, a przy tym obłędnie pachną. Ich woń to m.in. nuty zapachowe nawiązujące do ziaren kawy, kadzidła, sekwoi, szafranu, cedru, piżma, bursztynu, pomarańczy, czy paczuli. Wśród dostępnych opcji znajdziesz zarówno zapachy zmysłowe, intensywne i kadzidlane, jak i energetyzujące, odświeżające i wprowadzające w dobry nastrój.

Zaletą mydeł jest to, że szybko i skutecznie usuwają wszelkie zanieczyszczenia. Poza tym są dostępne zarówno w wersji płynnej, z praktyczną pompką, jak i w tradycyjnej kostce. Ważne jest, aby zawierały w swoim składzie substancje pielęgnujące. W innym przypadku, przy regularnym stosowaniu mogą wysuszać i podnosić pH skóry. Dlatego, jeżeli chcesz używać mydła na co dzień, wybierz coś z naszej oferty!

Jakie mydło do ciała wybrać?

Przede wszystkim warto szukać mydła z niskim pH, zbliżonym do pH skóry, czyli w okolicach od 4,5 do 5,5. Jeżeli produkt ma wyższe pH, lepiej przeznaczyć go wyłącznie do mycia rąk. Co więcej, naturalne mydło musi być wzbogacone dobroczynnymi składnikami. Wtedy nie tylko skutecznie oczyszcza, ale jest też zdrowe i bezpieczne dla Twojej skóry.

Warto sięgać po mydła produkowane na bazie olejów i ekstraktów roślinnych bez tłuszczów zwierzęcych. Kosmetyki z tej kategorii nie powinny zawierać konserwantów, barwników, ani syntetycznych składników zapachowych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium