Pomady wodne

Pomadę wodną łatwo rozpoznać – po prostu na pierwszym miejscu w jej składzie widnieje aqua. Gdy już ją masz, stwierdzasz, że jest dobrą alternatywą dla żelu do włosów. Różni się od niego diametralnie, ale posiada podobny wygląd i konsystencję.

Pomady wodne wybiera wielu naszych klientów. Dlaczego? Ponieważ są wyjątkowo proste w użyciu. Ich zmywanie nie jest tak problematyczne, jak przy woskach. Poza tym łatwo się nakładają i nie sprawiają kłopotu osobom początkującym w stylizacji włosów. 

Mają mocny, a czasem nawet bardzo mocny chwyt. Utrzymują fryzurę nawet w trudnych warunkach, np. w zimowy, mroźny dzień. Mimo to najlepiej sprawdzają się latem, kiedy panuje upał i wysokie temperatury. Wadą pomad wodnych może być brak możliwości poprawienia włosów w ciągu dnia, ponieważ stają się sztywne i sklejone.   

Dla kogo pomada wodna będzie strzałem w dziesiątkę?

  • Dla amatorów, którzy dotychczas nie układali włosów profesjonalnymi kosmetykami do stylizacji.
  • Dla osób oczekujących łatwego i szybkiego zmywania pomady z włosów, nawet samą wodą.
  • Dla mężczyzn wymagających silnego utrwalenia.

Na rynku istnieją również ciekawe propozycje pod postacią pomad wodno-woskowych - tzw. hybrydy. Trzymają jak wosk, a jednocześnie są łatwe w zmywaniu. Ich bazą jest wspomniana już woda, ale zostały dodatkowo wzbogacone o woski lub oleje. Są świetną opcją dla osób poszukujących czegoś pomiędzy klasyczną pomadą woskową i wodną. 

Hybrydowe, woskowe i wodne pomady do włosów z wyższej półki znajdziesz oczywiście w sklepie MenCare!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium