Prestylery

Prestylery do układania fryzury w formie toniku lub sprayu to must-have do stylizacji włosów męskich. 

Prestyler to kosmetyk, który chroni Twoje włosy przed gorącym powietrzem suszarki, co jest bardzo ważne przy ich codziennej stylizacji. Dodatkowo poprawia ich objętość – pod warunkiem, że zastosujesz przy tym odpowiednią technikę suszenia.

Prestyler jest produktem przeznaczonym dla wielbicieli dobrze ułożonych włosów i intensywnego odżywienia. Występuje najczęściej w formie toniku, spreju lub żelu. Nadaje fryzurze blasku, nawilża ją i sprawia, że włosy stają się podatniejsze na układanie. Dodatkowo chroni je przed uszkodzeniami spowodowanymi m.in. gorącym powietrzem suszarki.

Rodzaje prestylerów do włosów

Na rynku istnieje bardzo dużo prestylerów, czyli produktów, które aplikujemy na mokre włosy przed ich suszeniem. Niektóre nadają się również do ponownego użycia w ciągu dnia. Kilka z nich to:

  • Prestyler w formie TONIKU
  • Prestyler w formie SPRAYU
  • Prestyler w formie ŻELU
  • Prestyler w formie KREMU
  • Prestyler w formie PASTY

Najważniejsze funkcje prestylera

Głównym zadaniem prestylera jest ochrona włosów przed gorącym powietrzem suszarki. Warto zwrócić też uwagę na fakt, że składniki zawarte w prestylerach doskonale odżywiają włosy i nadają im blasku

Produkty z tej kategorii mogą być stosowane nie tylko przed stylizacją, ale również w ciągu dnia, gdy chcemy odświeżyć fryzurę i poprawić jej wygląd. Łącząc prestyler z ulubionym kosmetykiem do stylizacji uzyskasz wymarzony efekt na niemal każdych włosach!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium