Lockhart's Fire And Brimstone Heavy Hold 113g

Dostępność: Wkrótce dostępny
Cena: 64,99 zł 64.99
ilość szt.
Zyskujesz 32 pkt [?]
Producent: Lockhart’s

Opis

Lockhart's Fire And Brimstone Heavy Hold 113g

 

Wosk do włosów o mocnym chwycie i niskim połysku, przeznaczona do fryzur, które wymagają naprawdę silnego utrwalenia i pewnego chwytu przez cały dzień. Pomada Heavy Hold ma zwartą, twardą konsystencję i zapach Fire & Brimstone - ta kompozycja wyrabiana jest przez Steve'a Lockhart'a tylko jesienią, charakteryzuje się zapachem siarki i palonego węgla drzewnego. Pomada po nałożeniu na włosy utrzymuje je w pożądanej formie, a jeśli zajdzie taka potrzeba, to możesz przeczesać pomadę w ciągu dnia i poprawić uczesanie, ponieważ wosk nie zasycha i nie tworzy skorupy na głowie. 

CHWYT: 
mocny
POŁYSK: niski
ZAPACH: Fire&Brimstone

EN

Lockhart's
 Fire and Brimstone is a devilish blend of oils and waxes made specifically for the Halloween season but perfect for the whole year. With a HEAVY hold and medium shine this pomade is the ideal fall pomade for those with unruly hair. Red as the fires of Hell in the spirit of the Halloween season. 

Pumpkin scents are great, but men want to play with fire. 
Fire and Brimstone is a representation of the scent of the underworld. A place where demons lurk and ghouls hauntTortured souls forever burning into oblivionSo what does it actually smell likeThink of a burning fire pit with sweet top notes of charcoal and flamesIt's uniquesubtlefresh, and masculineYou'll have to try it find out. 

HOLD: Heavy
SHINE: Medium
TEXTURE: Wax
SCENT: Fire and Brimstone
INGREDIENTS:

petrolatum, microcrystalline wax, beeswax, avocado oil, apricot kernal oil, shea butter, fragrance, red 17

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium